Новости: 116

Конкурс "Лепбук своїми руками"

Робота над лепбуком допомогла його творцям отримати не лише естетичне задоволення від креативної діяльності, а й узагальнити, структурувати вивчений матеріал, розвинути вміння шукати й осмислювати необхідну інформацію, презентувати результати міні-дослідження.

Проведення Тижня енергозбереження.

Метою заходів було формувати у дітей розуміння єдності людини і природи; уявлення дітей про екологію, можливості економії тепла, води, предметів вжитку.

Всесвітній День доброти!

ДОБРОТА – це ласкаве, співчутливе, турботливе ставлення до людей. Це терпимість, такт, це світло. Всесітній день доброти і саме час відзначати його добрими справами, показуючи дітям хороший приклад!

Екологічна година «День Синички»

12 листопада відзначався день Синички, тобто, день зустрічі зимуючих птахів.
31.10.2020

Місячник пожежної безпеки!

З метою формування у дітей навичок протипожежної безпеки, безпечної поведінки з вогнем у надзвичайній ситуації проведено місячник протипожежної безпеки.

Осінь, осінь, в гості просимо!

В нашому дошкільному навчальному закладі "Теремок" пройшли осінні свята.

День українського козацтва на свято Покрова.

Під час музичної розваги «Нащадки козацької слави» хлопці-козачата і дівчата-берегині показали цікаві моменти з життя справжніх козаків минулих часів.

Всесвітній День музики

Музика відкриває людині двері в особливий світ. У цьому світі можна обійтися без слів - тут панують звуки.
26.09.2020

Святкування Дня Дошкілля у "Теремку"

Сьогодні в дошкільному закладі організовані розважальні заходи до Дня дошкілля.

Всесвітній день туризму.

«Здорова дитина – щаслива родина!»