Новости: 116

Дистанційна освіта в дії

Шановні батьки, щоденні новини щодо перебігу дистанційної освіти в нашому закладі можна подивитись на нашій офіційній сторінці на Фейсбуці.

Екологічна акція серед батьків та дітей "Збережемо первоцвіти!!!"

Щороку на весні в групі "Бджілка" проходить екологічна акція серед дітей та батьків "Збережемо первоцвіти!!!"
10.03.2023

Онлайн-консультація «Трудові функції, професійні компетентності, знання, уміння та навички вихователя ЗДО в структурі Стандарту»

Згідно плану заходів щодо реалізації Професійного стандарту вихователя закладу дошкільної освіти та плану на березень місяць в ЗДО №36 «Теремок» 10.03.2023р. директором закладу Ганною Тоболіною було проведено онлайн-консультацію «Трудові функції, професійні компетентності, знання, уміння та навички вихователя ЗДО в структурі Стандарту».
01.03.2023

Наш садочок «Теремок» взяв участь в ІІ Міжнародному занятті доброти, яке ініціював Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа»

Метою заходу є виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин, формування обачливої поведінки з безпритульними тваринами, пояснення причин появи безпритульних тварин.

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Мова- духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування ,це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину,кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб- МОВА

День єднання

День єднання святкують в Україні з 16 лютого 2022 року. Минулого року президент України Володимир Зеленський, на тлі новин про початок війни, видва указ про нове свято - День єднання.

День святого Валентина

Для батьків та дітей групи "Чомусики" проведено онлайн мастер клас з виготовлення валентинок
22.01.2023

День Соборності - свято, яке символізує єдність українських земель.

Міжнародний день зимових видів спорту

Цей день дає можливість насолодитися снігом, зануритися в світ зимових вивід спорту.

Онлайн захід День святого Миколая!

Колективний перегляд з теми : «Сучасні підходи до організації заняття з народознавства» педагогом старшої групи «Бджілка» Юлією Тимофєєнко