Новости: 116

Акція "Збережемо Первоцвіти!"

привернути увагу до знищення рослин, що занесені до Червоної книги України; викликати відчуття відповідальності за стан довкілля, акцентувати увагу, що природа вимагає від людей любові й поваги, турботи і дбайливого ставлення.

«Свято Весни» – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя.

Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої, найелегантнішоїї, найдобрішої, найніжнішої половини людства.

III Всеукраїнське заняття доброти "ЩАСЛИВА ЛАПА"

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» показали дітлахи дитячого садочка "Теремок"
23.02.2021

Колективний перегляд заняття з освіти для сталого розвитку

У дошкільному віці потрібно навчити дітей спілкуватися, користуватися природними ресурсами, взаємодіяти в соціумі

Свято Стрітення в Теремочку.

Через проведення свят кадендарно-обрядового циклу кожен народ відтворює себе, свою духовну культуру.

Свято Василя та Маланки в дитячому садку

Свято Маланки та Василя – щорічні традиційні святкові дійства,які пройшли в нашому ЗДО

«Майстерня Діда Мороза» у садочку «Теремок»

У грудні всі залюбки готуються до новорічних свят. У садочку №36 «Теремок» впродовж тижня працювала «Майстерня Діда Мороза».

Новий рік у дитячому садку "Теремок"

Наближається найулюбленіше дітками свято - Новий рік. Діти чекають його з нетерпінням, адже добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки, а веселощі, яка супроводжує новорічні гуляння, запам'ятається дітям на цілий рік.

"Святий та добрий Миколай, до нас в садочок завітай"

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.
27.11.2020

Тиждень взаємовідвідування інноваційних технологій фізкультурно-оздоровчих напрямків

Основою системи фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах залишається руховий режим як сукупність різних засобів та організаційних форм роботи з дітьми у достатньому обсязі, раціонально поєднуваних і послідовно використовуваних залежно від віку дітей, місця в режимі дня, сезону тощо.