Новости: 116
15.12.2022

Конкурс-презентація медіа ігор для дошкільників з національно-патріотичного виховання «Український віночок»

Вихователі проявили свою творчість , медіаграмотність та професійну компетентність у створені ігор для наших малят в онлайн форматі

У КИЄВІ ВІДКРИТО ОСВІТНІЙ ХАБ «ДОНЕЧЧИНА»

10 листопада 2022 року за ініціативи департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації за організаційної підтримки Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у місті Києві на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відкрито освітній хаб «Донеччина».

ДЕНЬ КОЗАЦТВА

Виховуємо бажання спілкуватися рідною мовою, національну свідомість, повагу до українського народу, любов до рідного краю, гордість та красу і велич нашої Батьківщини

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

В ході Тижня зі здобувачами освіти та працівниками адміністрацією були проведені інструктажі, бесіди, години спілкування з дотримання правил безпеки в умовах воєнного стану, пожежної безпеки, мінної безпеки, цивільного захисту, зокрема щодо дій у надзвичайних ситуаціях, при оголошенні повітряної тривоги, під час артобстрілу, правил поведінки в укритті, дій у випадку виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, при загрозі радіаційної небезпеки, хімічної атаки.
05.10.2022

Місячник профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» в дистанційному форматі.

здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму

Місячник з пожежної безпеки

Метою місячника проведення комплексів профілактичних заходів щодо протипожежної безпеки, створення безпечних умов освітнього процесу, забезпечення впровадження відповідних вимог державних і галузевих і нормативних документів з питань безпеки життєдіяльності в ЗДО, здійснення широкої профілактичної роботи щодо протипожежної безпеки, підвищення інформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику і дій в умовах НС; формування у дітей навичок протипожежної безпеки, безпечної поведінки з вогнем у надзвичайній ситуації

Самоосвіта педагогів

Педагог-професіонал завжди шукає найоптимальніші шляхи для підвищення якості навчання та розвитку інтересу.

День Дошкілля

Напередодні Всеукраїнського свята Дня Дошкілля, колектив закладу дошкільної освіти «Теремок», висловлює найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
23.08.2022

День Державного Прапора України та День Незалежності України!

Наші вихованці із різних куточків України вітають зі святом
28.06.2021

Святкування Дня Конституції!

Я – українець. Є у мене право На рідну мову та свою державу, На гордий прапор золотисто – синій, На щастя жити у такій країні.