Новости: 116
31.08.2023

Установча педагогічна рада №1Пріоритетні напрямки діяльності педколективу ЗДО в 2023/2024 навчальному році в умовах забезпечення якісної дошкільної освіти на засадах БКДО під час воєнного стану

31 серпня 2023 року в закладі дошкільної освіти відбулася інструктивно-установча педагогічна рада в режимі онлайн.
28.07.2023

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

28 липня - День Української Державності.

Свято ІВАНА КУПАЛА

У ніч із 6 на 7 липня в Україні відзначають наймагічніше свято ІВАНА КУПАЛА. Наші пращури вважали цю ніч особливою та влаштовували велике гуляння з багаттями та танцями.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗДО У 2022-2023 н.р.

Закінчився навчальний рік і за традицією директор закладу дошкільної освіти ДНЗ №36 «Теремок» звітує про роботу керівника та колективу за минулий навчальний рік перед батьківською громадськістю та педагогами закладу.
04.06.2023

Міжнародний день дітей - безневинних жерт агресії

4 червня в Україні вшановують пам'ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії. День пам'яті встановила Верховна Рада України у 2021 році. Дата 4 червня обрана не випадково - цього дня у світі відзначають Міжнародний день дітей - безвинних жертв агресії.

1 червня "ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ"

День захисту дітей - це свято, що символізує незаперечну цінність і величезне значення дітей в житті суспільства. Воно єднає країни всього світу навколо спільної мети - забезпечити майбутнє дітей, оберігати їхні права та сприяти їхньому всебічному розвитку.

Тиждень безпеки дорожнього руху "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану"

З 15.05. по 21.05.2023 року тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» в дистанційному форматі.

Тиждень з охорони праці

Мета Тижня з охорони праці: комплексне розв`язання питань забезпечення безпечних умов навчання, виховання і праці учасників освітнього процесу та активація діяльності закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
01.04.2023

Місячник з пожежної безпеки

Мета місячника з пожежної безпеки: поліпшення якості освітньої дистанційної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного учасника освітнього процесу активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння знаннями та навичками дітей безпечної поведінки вдома, на вулиці, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.
31.03.2023

Cемінар-практикум "Надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу під час війни"

З метою забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу ЗДО та ЗЗСО із питань збереження соціального благополуччя і психічного здоров'я в умовах надзвичайних та кризових ситуацій, сумісно із педагогами БАХМУТСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТКПЕНІВ №5 було проведено семінар-практикум.