Новости: 116

Фотокалейдоскоп "Як цікаво грати вдома з батьками"

Сидячи вдома на карантині можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам.
14.04.2020

Як цікаво та з користю провести час разом з малюками під час вимушених карантинних заходів.

Запрошуємо батьків цікаво та з користю провести час разом з малюками

Відеозаняття в закладах дошкільної освіти

Пропонуємо вам, батьки, дистанційну дошкільну освіту.
05.04.2020

Про продовження терміну карантину в ЗДО

Терміни карантину подовжено до 24 квітня 2020 року (відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 25.03.2020р.)
30.03.2020

Консультація для батьків

Як організувати дозвілля дитини під час карантину. Перелік дитячих сайтів на допомогу батькам:

На допомогу батькам дошкільнят під час карантину

Шановні батьки дошкільнят! Ми розуміємо вашу стурбованість. Для маленьких дітей справжнє випробування висидіти вдома цілий день, тому вирішили допомогти вам та розказати, що робити з дитиною під час карантину.
15.03.2020

Профілактика КОРОНАВІРУСУ!

Перше, треба розказати дитині про необхідність дотримання гігієни. Як говорити з дітьми про Covid-19? Експерти рекомендують розповідати дітлахам про коронавірус, тільки якщо вони про нього питають. Але дітки допитливі, тому, напевно, почнуть цікавитися новими правилами карантину і хворобою, через яку їх ввели. Ви можете розповісти простою та спокійною мовою про те, що зараз існує хвороба, і всім необхідно бути обережними. Щоб захистити себе від неї, потрібно мити ручки і дотримуватися правил гігієни.

Увага! Коронавірус!

З метою недопущення захворюваності, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), просимо з розумінням та відповідальністю віднестися до ситуації, що склалася, та ОБМЕЖИТИ перебування дітей у місцях загального користування: вулицях, парках, магазинах тощо, а також постійно контролювати їх місцезнаходження.

УВАГА ! КАРАНТИН! Карантин у закладі дошкільної освіти

Заклад дошкільної освіти повідомляє, що у зв‘язку з оголошеним в Україні карантином, на виконання офіційних документів Уряду, місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, наказу Управління освіти та наказу закладу призупинено освітній процес з 18.00 12.03.2020 до 03.04.2020.

Чарівниця Весна!

З першими весняними теплими днями прийшло до нас Міжнародне жіноче свято – день компліментів, подарунків і щирих вітань для усіх жінок планети!