День без іграшок

15.12.2018
У закладі дошкільної освіти №36 "Теремок"

Як діти у нашому садочку прожили день без іграшок

Гра за наказом уже не є грою

Чи можна уявити дитячий садок без іграшок? Більшість із впевненістю відповість – ні. Але провідні вчені всього світу стверджують, що якщо спробувати на час звільнити простір від іграшок, це дасть можливість малечі озирнутися навколо себе, зрозуміти що вони можуть самі, а що ні, звернутися до внутрішнього «так чи ні».

Суть полягає в тому, що в ігровому відкритому просторі дорослий лише створюватиме умови для розвитку інтересів і запитів дитини, для отримання нею досвіду, досягнення своєї мети.

Не завжди штучна іграшка замінить реальну річ. Найчастіше дитина цілком комфортно може обходитися без іграшок, нерідко іграшки більше потрібні саме батькам, аби зайняти дитину на той час, поки вони зайняті своїми справами. Тож спробувавши відмовитися від іграшок хоча б на день, можна дізнатися чимало цікавого про себе, свою дитину і взаємодію між вами.

«Так у дитячому садочку №36 «Теремок» проведено день без іграшок.

Дітям  сподобалось! Цей день приніс багато несподіванок і відкриттів. В старшій групі «Чомусики» вихователь Піліпчатіна Ірина креативно підійшла до підготовки ігрової діяльност ідітей, спонукала  до прояву творчості, мислення та фантазії.Разом з батьками приготували вихованцям коробки, ковдри, тканину, подушки, природний матеріал, папір і ще багато іншого.

І малеча  вигадувала неймовірні ігри, подорожувала, досліджувала: це цікаво! Навіть підростаючи, діти не перестають будувати «укриття» з підручних матеріалів,вони творили, фантазували, вигадували, мріяли, діяли, допомагали, цінували, слухали, розуміли та просто вільно грали!!!

З дитячими роботами були ознайомлені батьки, які позитивно оцінили результати спільної взаємодії педагогів та дітей.