Різдво в Теремку

09.01.2019
Малюка дитячого садка святкують свято Різдва

Наш народ має свої традиції, звичаї та обряди, що  виробилися  протягом  багатьох  століть і освячені  віками.  Рід  наш  багатий  на свята та обряди, оскільки з  найдавніших  часів  наші  пращури  відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали  нації з покоління до покоління.  Різдво - велике християнське свято. В цей день співають колядки, їдять запашну кутю, готують 12 страв, заносять у дім дідух.

Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу  в дошкільному  навчальному закладі №36 «Теремок».  4 січня в дошкільному закладі святкували Різдво!

Діти старшої групи з задоволенням приймали участь в театралізованих дійствах, декламували вірші, співали колядки для молодших дошкільників. Діти поповнили свої знання про різдвяні обряди і звичаї та згадали  дивовижну Різдвяну історію, яка була показана за допомогою тіньового театру. Діти отримали нові знання, невичерпне задоволення та радість від святкування.