Місячник з пожежної безпеки

28.11.2023
З 02.10.2023 по 26.11.2023 був проведений місячник з пожежної безпеки з метою здійснення широкої профілактичної роботи щодо протипожежної безпеки, підвищення інформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику і дій в умовах НС; формування у дітей навичок протипожежної безпеки, безпечної поведінки з вогнем у надзвичайній ситуації.

У рамках місячника з вихованцями були проведені наступні форми роботи: за допомогою онлайн та офлайн занять та інших видів робіт розглянуто картини, мультфільми «Небезпечні забави лисенятко Фредді», мультфільм «Казка про вогняну іскринку. Як поводитися під час пожежі», мультфільм "Що робити під час пожежі?", музично - анімаційна розвага "Вогонь наш друг чи ворог?"; з використанням електронних ресурсів вивчали правила пожежної безпеки за допомогою мнемотехніки, переглядали повчальну казку «Злий вогонь» Сірники дітям не іграшки!», «Пожежна безпека. Казка "Солом'яний бичок", читання аудіо-твору Т.Коломієць  «Козенята і вогонь», відео «Розтяжки Безпека з Вовком Діккі». Перегляд ілюстрацій: «Хто такі пожежники», Правила користування газовим обладнанням та небезпека вибуху «Життя – не гра»; проведено дидактичні ігри: «Пожежна безпека», «Горить-не горить», «Що потрібно пожежнику для роботи?», в ході яких у дітей сформувалися знання про виклик пожежників та їх працю, закріпили номер 101, ознайомилися з властивостями сірника, уточнювали знання дітей про небезпечні ситуації і правила поведінки з сірниками, уточнили знання про найпростіші прилади для пожежогасіння організовано бесіди: «Правила пожежної безпеки», «Електроприлади – наші помічники та небезпека від них», «Дітям про вогонь та правила безпеки поводження з вогнем», закріпили знання про правила протипожежної безпеки вдома, безпечне поводження з електроприладами, що вони можуть не тільки приносити користь людині, а й нанести велику шкоду її життю; проведені заняття з малювання «Пожежна машина», з аплікації «Будиночок для кошенят», ознайомлення з довкіллям «Сірники дітям не іграшка»; організовано онлайн екскурсію до пожежної частини «Мрія стати пожежником». Робота з батьками організовувалась у вайбер групах. Педагоги надали відео-консультації для батьків з теми: «ВАЖЛИВО ЗНАТИ КОЖНОМУ - правила поведінки під час пожежі у місцях з масовим перебуванням людей», «Діти та електроприлади» Правила безпеки при користуванні електроприладами»,  «відео-пам'ятка батькам «Правила пожежної безпеки для дітей», «Застереження щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті».