Онлайн-посиденьки ЗДО№36 "Теремок", ЗДО №25 "Дзвіночок" та ЗЗСО№5

16.11.2023
Наступність між дошкільною та початковою освітою – це забезпечення неперервності здобуття людиною освіти. Наступність в освіті необхідна для створення єдиного освітнього процесу, що логічно продовжується від дитячого садка до школи. Цей процес допомагає досягти цілісного розвитку особистості. Школа і дошкільний заклад – дві суміжні ланки в системі освіти, і наші завдання – забезпечити якісний перехід дитини з однієї сходинки на іншу.

Так, ЗДО №36 «Теремок», ЗДО №25 «Дзвіночок» та ЗЗСО №5 сплановані та проведені 16 листопада 2023року Онлайн-посиденьки, які надали можливість працівникам дошкільного закладу і школи розв’язати всі питання, які виникають у процесі спільної роботи, виявити недоліки, що заважають здійсненню наступності в роботі, визначити способи вдосконалення навчально-виховної роботи.
       Вихователі ЗДО №36 «Теремок», ЗДО №25 «Дзвіночок» і вчителі ЗЗСО№5 завдяки Онлайн-посиденькам взаємозбагатилися знаннями стосовно програмових вимог, форм і методів роботи з дітьми в дошкільному навчальному закладі й у школі з використанням дистанційного навчання, педагоги закладів ЗДО поділились практичними напрацюваннями з організації освітнього процесу в дистанційному форматі.
      Поєднання дошкільної і початкової освіти створює передумови для реалізації індивідуальності кожного вихованця, що значно складніше зробити у масовій школі. Як свідчать дослідження, об’єднання у комплексі двох підсистем значно посилює його виховні можливості, створює умови для психологічно комфортного переходу дитини з дитсадка у школу.