Заклад дошкільної освіти № 36 "Теремок" м. Бахмут

 





Місячник з пожежної безпеки

30.10.2018
В рамках виконання заходів до місячника з пожежної безпеки діти дошкільного навчального закладу №36 "Теремок" відвідали пожежну частину м.Бахмут

З метою формування  у дітей навички протипожежної безпеки, безпечної поведінки з вогнем у надзвичайній ситуації в період з 01.10.2018 по 31.10.2018 р. в дошкільному навчальному закладі 3 36 «Теремок» проведено місячник протипожежної безпеки.

    В результаті проведеної роботи діти більш ґрунтовно засвоїли навички практичної безпечної поведінки, формувались у дітей навички протипожежної безпеки, безпечної поведінки з вогнем у надзвичайній ситуації. Освітня робота проводилась з урахуванням  вікових, індивідуальних особливостей дітей дошкільного віку. З дітьми проводились цільові екскурсії на кухню, пральню, до пожежної частини, рухливі  ігри «Погаси пожежу», «Біг з перешкодами», «Не запізнюйся», «Тривога», «Знайди собі місце», «Чия команда швидше збереться», дидактичні ігри: «Вогонь – друг чи ворог?», «Небезпечні речі для малечі», «Які я речі оберу для гасіння вогню..», читання художніх творів С. Маршак  «Кицін дім”.

   Проводились бесіди «Правила протипожежної безпеки. Правила поводження під час пожежі», «Вогонь друг чи ворог», використовувався Лепбук з пожежної безпеки (інноваційна технологія) де разом з дітьми пропонувалося моделювання ситуацій «Якщо виникла пожежа», перегляд ілюстрацій: «Сірники не іграшка», «Обережно! Вогонь».

     Разом з дітьми ми драматизували казку Т. Коломієць «Козенята і вогонь».

Саме завдяки театралізованому дійству вдалося донести до дітей важливу інформацію, адже лялькові вистави – улюблений вид театралізованих ігор, близький та зрозумілий малятам. Діти переймаються настроєм ля­льок, відповідають на запитання або запи­тують самі, вчаться оцінювати вчинки, роз­різняти добро і зло. Тож саме у такій казковій формі найкраще розповідати дошкільняткам про небезпеку вогню.

     До  проведення «Місячника пожежної безпеки» активно залучались батьки вихованців. Впродовж місячника велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформацій листи, залучення батьків до  роботи ДНЗ з цього питання, стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей.

    Ми піклуємося про те, щоб перед вихованцями розкрився зміст дії, її ціль та засоби рішення, і по можливості пропонувати дітям самостійно шукати рішення поставлених завдань.